Zatwierdzeni Podwykonawcy:

– MITO-M Piotr Mojżeszek, ul. Zagórze 3a, 26-021 Daleszyce

– Zakład Instalacji, Transportu i Sprzętu Serwicki Marian, ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego 12A, 27-200 Starachowice

– Artur Szymon Malinowski Biuro Projektów i Realizacji „Telbest”, ul. Wałowa 4, 33-300 Nowy Sącz

– Ekobox S.A. – Wiśniówka 75, 26-050 Zagnańsk

– Andrzej Kowalik, Zakład Instalacji i Sieci Sanitarnych „AKWEDUKT” – ul. Stefana Żeromskiego 55, 28-200 Staszów

– Marek Golonka F.H.U „INSTAL-SYSTEM” – ul. Lotników Halifaxa 2, 33-200 Dąbrowa Tarnowska

– Zakład Usługowy Budownictwa Wodno Melioracyjnego „Hydro – Bud” Zbigniew Smaś, ul. Marszałka J. Piłusdskiego 76a, 33-200 Dąbrowa Tarnowska

– Franki Polska Sp. z o.o. ul. Jasnogórska 44, Kraków 31-385

– Dalszy Podwykonawca – Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Instalsieć s.c. ul. Wiosenna 5a, 39-300 Mielec

Zgłoszeni Usługodawcy/Dostawcy

UXO „Michał Glijer ul. Robotnicza 6/25 39-200 Dębica
Pracowania Projektowa „UTOREK” mg inż. Piotr Tokarz ul. C.K.Norwida 2/49, 25-305 Kielce
Adamantan Consulting Wojciech Świeca ul. Słoneczna 4, 40-135 Katowice
„AZYMUT” Antoni Ćwierz, Eugeniusz Banaś s.c. ul. Kościuszki 14, 33-200 Dąbrowa Tarnowska
P.P.H.U. „Niva – Bis” J. Smolarz Żerniki 35, 28 – 305 Sobków
Biuro Usług Szkoleniowych „MONS” ul. Kościuszki 126, 42-575 Góra Siewierska
Stowarzyszenie Starożytników ul. Młynarska 35a, 01-175 Warszwa
Franki Polska Sp. z o.o. ul. Jasnogórska 44, 31-358 Kraków
MM-Trans Marian Madej 32-861 Iwkowa 671
MARKMAG Marek Kuna ul. Polna, 34-600 Limanowa
„ROL-BIEL” Adam Biel, Krystyna Biel ul. Piłsudskiego 9, 32-840 Zakliczyn
„EDBUD” Edward Biel Wróblowice 49, 32-840 Zakliczyn
„MARC-POL Marcin Biel Wróblowice 49, 32-840 Zakliczyn
F.H.U Stanisław Jędo Otałęż 190, 39-306 Górki
F.H.U.T Gadziała Józef Słupiec 190, 33-230 Szczucin
Dziewit i Dziewit Spółka Jawna Pluty 28, 39-332 Tuszów Narodowy
Usługi Transportowe Artur Pezda Otałęż 218A, 39-306 Górki
FT-H „TRANSMAT” Stefan Niedbalec 39-312 Żarówka 97
PRD „JĘDO” Wojciech Jędo Otałęż 191, 39-306 Górki
FHU „BIK” Grzegorz Bik Rożniaty 109, 39-340 Padew Narodowa
F.U „BAZA” Jarosław Zych 39-306 Górki 54
„ŻWIREX” Sp. z o.o. ul. Sowińskiego 17/2, 33-100 Tarnów
Kopalnia Granitu Kamienna Góra – Celiny Sp. z o.o. Micigózd, ul. Częstochowska 6, 26-065 Piekoszów
FTHU KOMA Wojciech Kozioł Stare Żukowice 151C, 33-151 Nowa Jastrząbka
PPUH Tar-Star Wiesław Głowacz Osiedle Zielone 16/32, 33 -100 Tarnów
Przedsiebiorstwo Wielobranżowe „KARDAM” Michał Karkocha ul. Spółdzielcza3/14, 28 -305 Sobków
Usługi Tansportowe Jerzy Kolarz os. Piłsudskiego 9/18, 28-100 Busko Zdrój
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ELTAR Sp. z o. o. ul. Sadowa 68, 33 – 100 Tarnów
Sweco Engineering Sp. z o.o. ul. Wielicka 30, 30-552 Kraków
Cemex Polska Sp. z o.o. ul. Łopuszyńska 38D, 02-232 Warszawa
Centrum Technologiczne Budownictwa przy Politechnice Rzeszowskiej Sp. z o.o. ul. Przemysłowa 23, 35-105 Rzeszów
PHU Lizak Sp. z o.o. Sp. K. 33-250 Otfinów 174
Usługi Transportowe Jacek Kabat Zawada Lanckorońska 6,32-840
Usługi Transpotowe Grzegorz Izak Sukmanie 77, 32-831 Olszyny
Kopalnie Dolomitu S.A w Sandomierzu ul. Błonie 8, 27-600 Sandomierz
PHU INSTAL-SYSTEM Sp. z o.o. ul. Lotników Halifaxa 2, 33-200 Dąbrowa Tarnowska
Nieregularny Przewóz Towarów Stanisław Pacocha ul. Oleśnicka 33B, 32-200 Dąbrowa Tarnowska
ZP Baucem Sp. z o.o. ul. Kolejowa 7, 33-132 Niedomice
Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Wiesław Deszczka ul. Osiedlowa 5, Widna Góra, 37-500 Jarosław
Kompleksowe utrzymanie dróg Mariusz Biedroński ul. Grunwaldzka 64a, 33-200 Dąbrowa Tarnowska
KRAKMOST os. 2 Pułku Lotniczego 11/15, 31-868 Kraków
G-D Projekt Firma Projektowo – Budowlana Grzegorz Dziedzic ul. Św. Marka 25/1, 31-024 Kraków